Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mystické zážitky se znaky kardinála Duky

9. 12. 2014 13:59:50
Včera jsem měl velice živý a intenzivní sen. Bytost našeho bývalého prezidenta Václava Havla (ve snu to bylo takové mrňavé nic, velikosti znetvořené lidské hlavy, bez těla, s malými končetinami) se ke mně pokoušela přijít (spíše se vznášela v prostoru) a žadonila o odpuštění, úlisně se vtírala a byla velmi dotěrná až nepříjemná. Když tato bytost na mě, i po projeveném nezájmu, opětovně „najížděla“, nastavil jsem proti ní dlaně s důrazným pocitem odmítnutí. Bytost zoufale zakvílela a kamsi zmizela...

O svém zážitkovém snu jsem přemýšlel. Podobné sny se mi už zdály, ale doposud po mně nikdo z „neviditelného světa“ nic nechtěl. V den, kdy se mi tento neobvyklý sen zdál, jsem byl na výletě v Hradci Králové s původním záměrem vychutnat si předvánoční adventní atmosféru. Zaparkoval jsem auto na Malém náměstí a vydal se směrem k Velkému náměstí. Když jsem se k němu přibližoval, začala mě brnět kůže na lebce, jakoby se napnula, elektrizovala, vlasy se ježily a dělalo se mi mdlo.

Od místní toaletářky jsem zjistil, že se zrovna tuto neděli vánoční trhy nekonají a rozhodl se pro návštěvu kostela Nanebevzetí Panny Marie, ve kterém mě zaplavily velice příjemné pocity. Tento chrám je čistý, světlý, vkusně a nádherně zdobený pozitivními znaky a symboly, působí přátelským dojmem. Brnění a mdloby ustaly, cítil jsem se báječně a pocítil Lásku. Jen jsem z tohoto kostela vyšel ven, znovu mne navštívily nepříjemné pocity. Po prohlídce trámů z rekonstruované Bílé věže jsem se rozhodl, že navštívím nepřehlédnutelnou dominantu, katedrálu Svatého Ducha, která údajně byla vystavěna na místě kostela Řádu německých rytířů.

Čím více jsem se blížil ke katedrále, tím více se mě zmocňovaly nepříjemné pocity. Po vstupu do katedrály jsem zavrávoral a myslel si, že omdlím. Zrakem jsem hledal opěrné body, pohlédl na strop a projela mnou nepříjemná vlna od hlavy až k patám, které v tu chvíli stály na velké kamenné desce, snad hrobky nebo vchodu do krypty. Na stropě katedrály jsem spatřil znaky duchovních hodnostářů a zaslechl, jak hlídačka katedrály, s pletenou čepicí na hlavě, jeden z nich popisuje jako znak tehdejšího biskupa, dnes kardinála Dominika Duky.

Zaměřil jsem na něj pozornost a v tu chvíli jsem si uvědomil, že znaky kardinála Duky v lopatkách bílých „větrníků“ obsahují skrytou symboliku nacistického Německa v podobě hákových křížů (obrácená svastika), které představují pohyb proti směru hodinových ručiček a slouží k manipulaci a ovládání davu, když v něm vyvolávají agresi, bojovnost a nenávist. Veřejně dostupné fotografie a videa ukazují, že je mnoho těchto a obdobných znaků používáno i v Ukrajinské občanské válce na straně prokyjevských silových složek. Více o mechanismu ovládání lidské mysli zde.

IMG_2790.JPG

Okamžitě jsem se energeticky spojil se svojí Duší a katedrálu urychleně opustil. Po tomto nedělním „hradeckém zážitku“ a následném živém snu s „bytostí“ Václava Havla jsem začal pátrat na internetu a zjistil jsem, že stejné agresivní negativní znaky, které kromě biskupa a kardinála Duky (používané skrytě) a Hitlerova nacistického Německa (používaly se otevřeně), skrytě používal i první velmistr německých rytířů Heinrich von Walpot Bassenheim.

Nevyvozuji žádné závěry, jen popisuji co se stalo, možná to někoho bude inspirovat k tvorbě. Setkání se znaky kardinála Duky a následný sen o Havlovi, skrytá nacistická symbolika ve znacích, které působí na veřejných místech, němečtí rytíři a znak se skrytou negativní svastikou jejich prvního velmistra, blbá nálada, narůstající agrese, bojovnost, vulgarismy, napětí ve společnosti, nebezpečí 3. světové války...

Možná je to všechno jen nesouvislá náhoda, ale dokázal někdo, že takové náhody existují? Nechala někdy církev “Boha losovat”?

Autor: Josef Votípka | úterý 9.12.2014 13:59 | karma článku: 12.64 | přečteno: 1061x

Další články blogera

Josef Votípka

Ortel – srdcem k Vlasti

Do divadla v Jaroměři, navzdory petici koncertu nepřejících lidí, zavítal Ortel. Návštěvník akce rozhodně neprodělal, protože za své peníze viděl skupiny tři. Policejní skupinu, skupinu demonstrantů a Ortel. Jak to dopadlo?

25.2.2017 v 17:04 | Karma článku: 48.71 | Přečteno: 25252 | Diskuse

Josef Votípka

Loutky světovládců

Divadelní hry světovládců, jejich scénáře, režiséři, herci a metody. Řízené střely z mainstreamových médií vzbuzují emoce. Vyvolávání strachu u lidí jako osvědčená metoda vládnutí. Političtí herci a "světlé zítřky"...

1.2.2017 v 21:06 | Karma článku: 27.94 | Přečteno: 583 | Diskuse

Josef Votípka

Nebezpečí nekonečného růstu

V následujícím textu se zamýšlím nad směrem, kterým se ubírá konzumní orientace tzv. „Západního světa“, co způsobuje lidská nenažranost a neomezený růst, jaké jsou příčiny radikalizace společnosti a nad možnostmi potřebných změn.

28.11.2016 v 12:43 | Karma článku: 22.56 | Přečteno: 538 | Diskuse

Josef Votípka

Nebuďme oběti propagandy

Propaganda slouží jako nástroj manipulace pro udržení moci. Záplava informací, které si lidé nedokáží ověřit, rozděluje společnost a vyvolává nesnášenlivost. Orientujte se v informační záplavě a poznejte realitu...

11.4.2016 v 8:35 | Karma článku: 26.56 | Přečteno: 739 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Dvořák

Brežněv v 68 roce už dávno věděl, že socialismus je nereformovatelný

Jakoby do dubu mluvil od zimy do srpna osmašedesátého roku Leonid Brežněv do Alexandra Dubčeka, když mu se soudružskou trpělivostí dával najevo nelibost s jeho kočírováním pražského jara na cestu kontrarevoluce

21.8.2017 v 22:56 | Karma článku: 6.39 | Přečteno: 140 | Diskuse

Šárka Bayerová

Zrazená královna (pokračování)

Byla vnučkou jedné z nejslavnějších a nejmocnějších mocnářek - královny Viktorie. Říkali jí Ena a stala se taky královnou - ve Španělsku.

21.8.2017 v 21:37 | Karma článku: 12.11 | Přečteno: 167 | Diskuse

Vlastík Fürst

Teror na denním pořádku

„Vlastně se nic neděje“, takový dojem můžeme mít ze zpráv médií i z výroků některých zdejších blogerů. Jeden diskutér napsal: „Na silnicích každý rok zemře daleko víc lidí, než kolik zabijí teroristi, tak s tím pořád nestrašte!“

21.8.2017 v 20:35 | Karma článku: 30.29 | Přečteno: 533 | Diskuse

David Wiltsch

Bylo lépe než je dnes a EU je diktaturou nepamatovanou? Lidé zapomínají nebo jen blouzní?

Kupodivu se stále najdou lidé, kteří naše současné postavení vůči spojencům vnímají hůře, nežli naše postavení vůči Moskvě v druhé polovině minulého století. Smutné a tragické, jak rychle člověk zapomíná.

21.8.2017 v 20:02 | Karma článku: 16.13 | Přečteno: 546 | Diskuse

Tomáš Gayer

Co říkáte, to by byl paradox...

Erdogan vyzval Turky žijící v Německu, aby nevolili nepřátele Turecka, jmenovitě Merkelovou, Schultze a Zelené....

21.8.2017 v 19:25 | Karma článku: 19.04 | Přečteno: 433 | Diskuse
Počet článků 65 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2813
Vystudovaný ekonom, rodič, snažím se zabývat podstatným.

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.